قاطی پاتی

شهید «کاوه» نماد شجاعت و مسئولیت پذیری بود + تصویر • قاطی پاتی

امام حسین (ع) : بخشنده ترین مردم کسی است که در هنگام قدرت می بخشد.
یکشنبه ۵ فروردین ۱۳۹۷

شهید «کاوه» نماد شجاعت و مسئولیت پذیری بود + تصویر

دسته بندی : پیامک و عکس تاریخ : چهارشنبه ۲۲ شهریور ۱۳۹۶

مدیر سازمان پدافند غیر عامل با بیان اینکه شهید کاوه نماد شجاعت و مسئولیت پذیری بود,گفت: پایان این همه دلاوری سردار شهید کاوه, فرماندهی و پذیرش این همه مسئولیت روی یک جوان ۲۵ ساله بود.

به نقل اس ام وب, سردار غلامرضا جلالی مدیر سازمان پدافند غیر عامل شب گذشته در مراسم گرامیداشت سردار شهید محمود کاوه با عنوان«فرخانومد انجامستان» که در بنیاد فرهنگی رفاه برگزار انجام گرفت, در نقل کردانی گفت: لشکر ویژه شهیدان از زمان تشکیل سرنوشتش با سرنوشت شهید کاوه گره خورده اســـــت که دوره های تعلیمی نیروهای این لشکر در همدان و کرمانشاه برگزار انجام گرفت و برای اینکه همه نیروهای این لشکر پاسدار و حتمی بودند, لشکر ویژه نامیده می انجام گرفت و دارای آمادگی زیاد بالایی بودند.

سردار جلالی: شهید «کاوه» نماد شجاعت و مسئولیت پذیری بود

سردار جلالی در ادامه گفت: یکی از عملیات‌ها در ناحیه جنوب سردشت و قسمت انتهایی دره شیلر با هم با عملیات والفجر ۴ انجام انجام گرفت که این عملیات مشترک بین ارتش و سپاه بود و کار طراحی و شناسایی را با توجه به پیچیدگی ها و دشواری های ناحیه عملیاتی, مراحل طراحی توسط شهید صیاد شیرازی و سردار محسن رضایی و اجرای این عملیات با ما بود و این در حالی بود که سن همه ما در آن موقع ۲۵ سال بود.

سردار جلالی: شهید «کاوه» نماد شجاعت و مسئولیت پذیری بود

وی افزود: نخستین عملیات هلی‌بُرن که در  این ناحیه انجام انجام گرفت که به خاطر صعب العبور بودن ناحیه و پیچیدگی ها و دشواری هایی که داشت آغاز انجام گرفت و واحد عمل کننده در ناحیه که شهید قمی و نیروهای تحت امرش در ناحیه گیر انجامند و عملیات متوقف انجام گرفت و به تبع آن امکان عملیات هلی برن نیروها نیز وجود نداشت. در این حین شهید کاوه با اراده و حساسیت خاصی نیروهای شهید قمی را پای کار آورد و در راه هلی‌کوپتر ها مستقر انجام گرفت و نخستین هلی‌کوپتر توانست بنشیند و دشمن مجبور به عقب نشینی شود.  رفتار شهید کاوه به گونه ای بود که بچه ها همچنان که شهید کاوه را زیاد دوست داشتند, اما از او زیاد حساب می‌بردند.

سردار جلالی: شهید «کاوه» نماد شجاعت و مسئولیت پذیری بود

مدیر سازمان پدافند غیر عامل با بیان اینکه شهید کاوه فرمانده لشکر بود و تعداد هزار نیرو زیر مجموعه این سردار دلاور بودند, گفت: پایان این همه دلاوری سردار شهید کاوه و فرماندهی اش و پذیرش این همه مسئولیت روی یک جوان ۲۵ ساله بود. او نماد شجاعت, ابهت فرماندهی و علاقه به نیروهایش بود و این مسئولیت پذیری و ولایت پذیری باید درسی برای نسل جوان, آقام و مسئولین باانجام گرفت.

سردار جلالی: شهید «کاوه» نماد شجاعت و مسئولیت پذیری بود