قاطی پاتی

فعالیت های پدافند غیرعامل باید با هماهنگی حداکثری دولت انجام شود + تصویر ها • قاطی پاتی

امام حسین (ع) : بخشنده ترین مردم کسی است که در هنگام قدرت می بخشد.
یکشنبه ۵ فروردین ۱۳۹۷

سردار باقری در بیست و دومین جلسه کمیته دائمی شورای عالی پدافند غیرعامل:

مدیر ستاد کل نیروهای مسلح با تاکید بر اینکه ستاد کل نیروهای مسلح و سازمان پدافند غیرعامل کشور اصرار دارند که عمده فعالیت های پدافند غیرعامل با هماهنگی حداکثری با دولت انجام گرفته شود گفت: در این رابطه تلاش های زیادی برای هماهنگی انجام انجام گرفته اســـــت و امید داریم که این هماهنگی برای پیشبرد امور افزایش یابد.

به نقل رویدادنگار اس ام وب، بیست و دومین جلسه کمیته دائمی شورای عالی پدافند غیرعامل به ریاســـــت سرلشکر محمد باقری و با حضور سردار دکتر غلامرضا جلالی مدیر سازمان پدافند غیرعامل کشور و اعضاء کمیته دائمی پدافند غیرعامل  با دستور جلسه “سند راهبردی پدافند غیرعامل منابع و ذخایر ژنتیک کشور در برابر تهدیدات و آسیب های زیستی” برگزار انجام گرفت.

فعالیت های پدافند غیرعامل باید با حداکثر هماهنگی با دولت انجام شود+تصویر ها

در این جلسه سرلشکر باقری با تاکید بر اینکه ستاد کل نیروهای مسلح و سازمان پدافند غیرعامل کشور اصرار دارند عمده فعالیت های پدافند غیرعامل با هماهنگی حداکثری با دولت انجام گرفته شود گفت: در این رابطه تلاش های زیادی برای هماهنگی انجام انجام گرفته اســـــت و امید داریم که این هماهنگی برای پیشبرد امور افزایش یابد.

دکتر علاالدین بروجردی، مدیر کمیسیون امنیت ملی و سیاســـــت خارجی مجلس شورای اسلامی و عضو کمیته دائمی پدافند غیرعامل ، در این جلسه با اشاره به اجرای تدابیر و سیاســـــت های پدافند غیرعامل در حوزهای مختلف از جمله هسته ای خاطر نشان انجام: پدافند غیرعامل توانسته اســـــت پایداری و امنیت لازم را به این زیرساخت ها بدهد.

فعالیت های پدافند غیرعامل باید با حداکثر هماهنگی با دولت انجام شود+تصویر ها

با توجه به حضور مسئولین ذی ربط دستگاه های اجرایی در این جلسه، مقرر انجام گرفت دبیرخانه دائمی همه مباحث تخصصی حوزه ژنتیک را در جلسات کارشناسی و با حضور مسئولین ذی ربط دستگاه های اجرایی مطرح و نتایج کارشناسی انجام گرفته موضوعات تخصصی را برای تصمیم گیری به جلسات کمیته دائمی ارائه دهد.

فعالیت های پدافند غیرعامل باید با حداکثر هماهنگی با دولت انجام شود+تصویر ها

لازم به ذکر اســـــت رسالت سند پدافند ژنتیک کشور عبارت اســـــت از: صیانت و حفاظت از ذخایر و منابع ژنتیکی کشور و کمک به ارتقاء امنیت و سلامت، غذا و اقتصاد جامعه در برابر تهدیدات و آسیب های زیستی محتمل.